Konkurs #cojaczytam

Od września do połowy listopada chętne uczennice klasy VII (Alicja Bednarz, Jagoda Dziaduś, Karolina Kiełbowicz i Katarzyna Kraus) oraz klasy VIII (Wiktoria Bober, Aleksandra Olchowy i Julia Wielgos) uczestniczyły w Konkursie #cojaczytam.

Lubią czytać, coraz więcej czytają i zachęcały do tego swoich rówieśników i bliskich, bawiąc się przy tym. Propagowały czytelnictwo, wykorzystując nowoczesne technologie, publikowały posty, używając dwóch hasztagów: #cojaczytam i #wolnelektury. Swoje uczestnictwo w rywalizacji potwierdziły przez wysłanie sprawozdania z akcji na stronę organizatorów.

Dziękujemy i gratulujemy chęci do czytania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Oprac. Anna Korzeniowska

Otrzymaliśmy e-mail z podziękowaniem za udział w konkursie.

Szanowni Państwo, z przyjemnością informuję, że konkurs „#cojaczytam” został rozstrzygnięty! Jury, w którego składzie zasiedli Barbara Klicka, Jarosław Lipszyc i Jan Rusiński, przyznało trzy nagrody – po jednej w obu kategoriach wiekowych oraz Grand Prix. Poznajcie zwycięskie zespoły!

Nagroda w kategorii wiekowej 9-14 za kampanię “#cojaczytam” i budzącego grozę pająka dla zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 59 w Szczecinie w składzie: Daniel Włodarczyk, Bartosz Kułakowski, Sebastian Kowalski, pod opieką Pani Edyty Michnik.

Nagroda w kategorii wiekowej 15-19 za kampanię “#cojaczytam2018” oraz spójną i przekonującą propozycję estetyczną dla zespołu z Biblioteki w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie w składzie: Aleksandra Ostrówka, Sandra Suchowiecka, Natalia Tuniewicz, pod opieką Pani Beaty Falkowskiej-Pawelec.

Grand Prix za spójną całościową kampanię, za imponujący profesjonalizm i podziwu godne zasięgi dla drużyny z Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu w składzie: Aleksandra Michalak, Dominik Szymański, Aleksander Lasecki, Wincenty Korobacz, pod opieką Pani Ilony Starosty.

Jury przyznało również szereg wyróżnień. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie:

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! W sprawie przekazania nagród skontaktujemy się bezpośrednio z opiekunami zwycięskich zespołów.

Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla Was przede wszystkim wspaniałą zabawą. Kontynuujcie swoje działania! A do udziału w kolejnej edycji konkursu #cojaczytam zapraszamy już na początku kolejnego roku szkolnego!

Z wyrazami szacunku

Paulina Choromańska

www.wolnelektury.pl

 

Fundacja Nowoczesna Polska

Marszałkowska 84/92 lok. 125

00-514 Warszawa

tel./fax: +48 22 621 30 17

e-mail: fundacja@nowoczesnapolska.org.pl

www.nowoczesnapolska.org.pl