Dzień Edukacji Narodowej

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

pobrane
14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Klasy IV-VI wraz z młodszymi dziećmi z oddziału przedszkolnego pod opieką Pani Stefanii Bartnik i Pani Barbary Czarnieckiej przygotowały wesoły i efektowny program słowno-muzyczny na wzór amerykańskiej gali oskarowej. Po przedstawieniu głos zabrała obecna na uroczystości Pani Małgorzata Solilak, która jako przedstawiciel Gminy Laszki wręczyła nagrodę Wójta Gminy. Również Pani Dyrektor Dorota Czubocha-Zając wręczyła nauczycielom swoje nagrody „dyrektorskie”, wyróżniając w ten sposób Ich pracę dydaktyczno-wychowawczą. Po uroczystości, wszyscy nauczyciele otrzymali piękne, ręcznie wykonane kwiaty.

D.Jakubik

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

dzien nauczyciela

 

Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy takich myśli
i marzeń, 
które dają się urzeczywistnić pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne !

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

13 października (poniedziałek) godz. 1600, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Laszkach.

2014 10 09 Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne

admin, · Kategorie: Z życia szkoły · Tagi:

INFORMACJA DLA RODZICÓW KLASY VI

Informacja dla rodziców na temat dostosowania warunków i formy sprawdzianu klas szóstych, przeprowadzanego w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej, do indywidualnych potrzeb psychofizycznych i edukacyjnych ucznia w roku szkolnym 2014/2015

 

Informacja dla rodziców klasy VI

Spotkanie z rodzicami

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

25 września 2014 (czwartek) o godzinie 1600   odbędzie się spotkanie z rodzicami, w programie m. in. podsumowanie roku szkolnego 2013/2014, plan pracy na rok szkolny 2014/2015, wybór trójek klasowych. Serdecznie zapraszamy!