Pasowanie na ucznia

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

pobraneW dniu 22 października w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wietlinie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. W środowe przedpołudnie odświętnie ubrani uczniowie klasy pierwszej zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie uroczyście w obecności Pani dyrektor Doroty Czubocha-Zając, nauczycieli, rodziców, kolegów i koleżanek śpiewali piosenki, recytowali wiersze i tańczyli. Następnie złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły, po którym Pani dyrektor dużym ołówkiem dokonała aktu pasowania na ucznia wręczając wszystkim pierwszoklasistom pamiątkowy dyplom i upominek. Wyrazy uznania należy złożyć również uczniom klasy VI, którzy w sposób pełen humoru i dobrej zabawy przyjęli pierwszaków do grona braci uczniowskiej. Za organizację tej przemiłej uroczystości należy złożyć podziękowania rodzicom, którzy przygotowali swym pociechom upominki i wspaniałe przyjęcie. Każdy pierwszoklasista otrzymał również książeczkę oszczędnościową z wkładem 10 zł. i wspaniały kolorowy upominek ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Laszkach za co serdecznie dziękujemy.

J.Kisielewicz

Dzień Edukacji Narodowej

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

pobrane
14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Klasy IV-VI wraz z młodszymi dziećmi z oddziału przedszkolnego pod opieką Pani Stefanii Bartnik i Pani Barbary Czarnieckiej przygotowały wesoły i efektowny program słowno-muzyczny na wzór amerykańskiej gali oskarowej. Po przedstawieniu głos zabrała obecna na uroczystości Pani Małgorzata Solilak, która jako przedstawiciel Gminy Laszki wręczyła nagrodę Wójta Gminy. Również Pani Dyrektor Dorota Czubocha-Zając wręczyła nauczycielom swoje nagrody „dyrektorskie”, wyróżniając w ten sposób Ich pracę dydaktyczno-wychowawczą. Po uroczystości, wszyscy nauczyciele otrzymali piękne, ręcznie wykonane kwiaty.

D.Jakubik

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

dzien nauczyciela

 

Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy takich myśli
i marzeń, 
które dają się urzeczywistnić pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne !

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

13 października (poniedziałek) godz. 1600, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Laszkach.

2014 10 09 Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne

admin, · Kategorie: Z życia szkoły · Tagi:

INFORMACJA DLA RODZICÓW KLASY VI

Informacja dla rodziców na temat dostosowania warunków i formy sprawdzianu klas szóstych, przeprowadzanego w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej, do indywidualnych potrzeb psychofizycznych i edukacyjnych ucznia w roku szkolnym 2014/2015

 

Informacja dla rodziców klasy VI