admin, · Kategorie: Z życia szkoły

dzien nauczyciela

 

Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy takich myśli
i marzeń, 
które dają się urzeczywistnić pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne !

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

13 października (poniedziałek) godz. 1600, sala gimnastyczna w Zespole Szkół w Laszkach.

2014 10 09 Zaproszenie na warsztaty profilaktyczne

admin, · Kategorie: Z życia szkoły · Tagi:

INFORMACJA DLA RODZICÓW KLASY VI

Informacja dla rodziców na temat dostosowania warunków i formy sprawdzianu klas szóstych, przeprowadzanego w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej, do indywidualnych potrzeb psychofizycznych i edukacyjnych ucznia w roku szkolnym 2014/2015

 

Informacja dla rodziców klasy VI

Spotkanie z rodzicami

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

25 września 2014 (czwartek) o godzinie 1600   odbędzie się spotkanie z rodzicami, w programie m. in. podsumowanie roku szkolnego 2013/2014, plan pracy na rok szkolny 2014/2015, wybór trójek klasowych. Serdecznie zapraszamy!            

Wizyta księdza Biskupa Adama Szala w naszej szkole

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

9 września 2014r. odbyła się w Szkole Podstawowej w Wietlinie niezwykła uroczystość. W progach naszej szkoły gościł Jego Ekscelencja Adam Szal – Biskup Diecezji Przemyskiej. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się z księdzem Biskupem na hali sportowej. Słowa powitania do dostojnego gościa skierowała dyrektor Dorota Czubocha – Zając, a uczniowie pod kierunkiem ks. B. Chłapa, s. Karoliny i p. A. Korzeniowskiej przygotowali część artystyczną. Następnie wszyscy w skupieniu wysłuchali słów księdza Biskupa.