admin, · Kategorie: Z życia szkoły

Ogłoszenie

   pani_wiosna

Dnia 20.03.2015 roku w Naszej Szkole odbędzie się uroczyste przywitanie Wiosny !!!!!

Z tej okazji każda klasa:

Zabawa karnawałowa

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

IMG_1348

Zgodnie z wieloletnią tradycją – tuż przed feriami 31 stycznia, zanim uczniowie udali się na odpoczynek po ciężkiej pracy w I semestrze – w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Kolorowo udekorowana sala gimnastyczna zachęcała do radosnej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas 0-II, a następnie klas starszych. Były wróżki, księżniczki, diabełki i różne inne dziwadła. A kiedy pląsy, kółeczka czy tańce w parach wyczerpały siły tancerzy mogli je zregenerować udając się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Zabawa przebiegła w radosnej i przyjemnej atmosferze.
Za zaangażowanie, organizację imprezy i poświęcenie swojego wolnego czasu bardzo dziękujemy rodzicom.

 

Spotkanie z Iluzjonistą

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

29 stycznia 2015 r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkać się z Iluzjonistą. Występ zaskakiwał, oczarowywał, budził podziw i salwy śmiechu. Iluzjonista wykonywał magiczne sztuczki przy użyciu kart, piłek, sznurków. Nie zabrakło również czarowania z kapeluszem. Uczniowie chętnie uczestniczyli w pokazywanych sztuczkach, asystując przy nich, a także obserwując z zapartym tchem. Każdy bowiem chciał zobaczyć jak najwięcej, aby móc magiczne triki powtórzyć w domu.

 

Ferie zimowe

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

pobrane-2

Drogie dzieci, w związku z nadchodzącymi feriami zimowymi, życzymy Wam aby ten wspaniały czas przyniósł Wam wiele radości, niezapomnianych chwil i nowych przyjaźni.

Odpoczywając jednak,  zachowajcie  ostrożność, zwłaszcza podczas  zabaw, czy uprawiania sportów zimowych, bądźcie zawsze widoczni na drodze, zachęcamy do noszenia odblasków nie tylko w terenie niezabudowanym. Zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i innych.

Udanych i bezpiecznych ferii życzy całe Grono Pedagogiczne

Prezentacja Bezpieczne Ferie 2015-Wietlin

Lekcja multimedialna

admin, · Kategorie: Z życia szkoły

23 stycznia 2015 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w nietypowych zajęciach, które odbyły się w MOK w Jarosławiu. Była to filmowa lekcja multimedialna pt. „Wzór na bohatera. Kto jest dzisiaj bohaterem?” ukazująca sylwetki różnych postaci od zarania dziejów do współczesności. Podczas pokazu nasi uczniowie wykazali się sporą wiedzą na temat bohaterów znanych z filmów, gier komputerowych itp. Następnie odbył się seans filmowy. Wyświetlono niezwykle wzruszający film pt. „Mój przyjaciel Hachicko”. Niemal każdemu widzowi napłynęły łzy do oczu. Była to cudowna opowieść traktująca o dozgonnej wierności i przyjaźni między człowiekiem a czworonogiem. Piątek był dniem wielu ekscytujących wrażeń i głębokich wzruszeń.

Dziękujemy Rodzicom, że zechcieli sfinansować wyjazd swoim dzieciom, a tym samym przyczynić się do uatrakcyjnienia zajęć.

 

Anna Korzeniowska